KAŞ SİLME

  • Dövme boyası ile yapılan kaşın renk değiştirmesi
  • Ölçüsüz ya da yanlış ölçü ile yapılmış olması
  • Kısmen silinmiş olması
  • Kaşların eşit olmaması
  • Kaşın simanıza uygun olmaması
  • Kaşın farklı bir şekil ya da ölçüye dönüştürülmek istenmesi gibi nedenlerle kaş silme işlemine ihtiyaç duyulur.

Kaş silme işleminde solüsyonla silme ve lazerle silme yöntemleri uygulanır. Solüsyonla silme işlemi daha uzun bir süreç gerektirdiğinden, genellikle lazerle silme işlemi tercih edilmektedir. Bu yöntemle daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Lazerle kaş silme işlemi; kaş yapımında kullanılan boyanın kalitesi ve içeriğine göre değişmekle birlikte; ortalama 3-4 seansta sonuçlanabilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken: kaş silme işleminde kullanılan cihazın onaylı bir cihaz olması ve uygulayıcının eğitim sertifikalı ve tecrübeli olmasıdır.

Kaş silme uygulaması öncesi yapacağımız cilt analizi sonrasında cilt yapınıza uygun program belirlenerek, sürecin nasıl işleyeceği, seanslar öncesi ve seanslar sonrası nelere dikkat edilmesi konusunda bilgilendirileceksiniz.

İşlem öncesinde kaşlarınız anestezi kremi ile uyuşturulacağından rahatsız olacağınız acı ve işlem sonrasında ağrı hissetmeyeceksiniz.

Kaşlarınızda geçici olarak sararma veya beyazlama olabilir ki; birkaç gün içerisinde eski durumuna dönecektir. İşlem bölgesinde kabuklanma olacaktır. Yara kabuğu bünyeye göre değişmekle birlikte; tahminen 5-7 gün içerinde kaybolacaktır.

Seanslar işleme hazırlanma süresi hariç 1 dakika sürer. İşlemden sonra günlük hayatınıza ve işinize dönebilirsiniz.

Kaş silme uygulamasında işlemler 15 gün aralıklarla yapılabilir.

Kaş silme uygulaması hakkında daha fazla bilgi, ücretsiz cilt analizi ve randevu için 0232 227 81 81 ve 0506 999 10 11 numaralı telefonlarımızı arayabilir ya da yandaki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Call Now ButtonARA
Open chat
Merhaba