CİLT BAKIMI

Modern dünyanın yoğun şartları ve koşuşturmacasında kendimize vakit ayırmayı unutur bazen de rutin bakımlarımızı erteleriz.

Fakat cildimiz bu yoğunluğumuzda en çok etkilenen yerimizdir. Çevre kirliliği, sigara kullanımı, beslenme bozukluğu, stres gibi etkenler cildimizin bozulmasına sebeptir.

Cildin derinlerine işleyen kir, yağ, ve makyaj kalıntıları cildimizi oldukça matlaştırır, gözeneklerin nefes almasını engeller. Bunlar sonucun da leke ve kırışıklık oluşumuna yol açar. Evde kullanılan peeling, maske gibi ürünler gözeneklerin dolu olmasından, kalitesiz ürünlerden kaynaklı yağ birikimi ve gözenekleri tıkamaya devam eder.

Bu sebepten rutin olarak cilt bakımı yaptırmanız gerekmektedir

MEDİKAL CİLT BAKIMI

HYDRAFACİAL

DERMAPEN

KARBON PEELİNG

İĞNESİZ MEZOTERAPİ

Hydrafacial

Bir tür yaşlanma karşıtı cilt bakımı yöntemi olan hydrafacial; cilt yenileme, akne, sivilceli siyah nokta, anti aging, gözenek problemleri, minik kırışıklık gibi sorunların tedavisinde tercih edilir. Kuvvetli vakum yöntemi ile çalışarak cildi derinlemesine temizler ve gençleştirir. İğnesiz işlem olduğu için acısız ağrısızdır.

Hydrafacial 4 adımdan meydana gelir cilt temizleme işleminden ve peeling ten sonra:

Temizleme
Sivilce Kurutucu
Anti Aging Serum
Nemlendirici serumlar uygulanır.

Karbon Peeling

Karbon peeling, leke giderme ve cilt gençleştirme yöntemidir. Leke tedavisi, geniş gözeneklerde, yağlanma düzensizliği ve ince kırışıklıklarda oldukça etkili bir cilt yenileme uygulamasıdır.

ND yağ lazer ışınları sayesinde gözeneklere karbon maddesi girdiği için işlemin etkinliği artar. Acısız ve kısa süreli bir işlemdir.

 Uygulamanın faydaları;

·     cilt parlaklık kazanır

·        ölü deriden arınır

·        aktif akneleri kurutur

·     gözeneklerin sıkılaşması

·        Nem dengesinin sağlanması

·        Kırışıklık ve sarkmaların engellenmesi

·        Cilt deformasyonlarının önlenmesi

·        Ciltte ton eşitliğinin sağlanması

·        güneş yanığı (leke), doğum lekelerinin giderilmesinde de kullanılır

Open chat
Merhaba